Ataşehir Isısan Klima Servisi

  • 0 534 463 99 40

Isısan Klima Servisi Ataşehir

İstanbul Isısan Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine so.  Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Isısan  klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle en köklü Isısan servislerinden birisi olan İstanbul Isısan Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İstanbul ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle İstanbul'nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

İstanbul Isısan Klima Servisi olarak biz firma olarak Isısan marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İstanbul Isısan  klima servis merkezi olarak, aldığınız Isısan marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

Isısan Klima İçin Anında Hizmet Garantisi, 7/24 Teknik Servis.

0 534 463 99 40

İstanbul Isısan Klima Servisi