Bağcılar Daikin Kombi Servisi

  • 0.534.350 0720

Daikin Kombi Servisi Bağcılar

İstanbul Daikin Servisi olarak özellikle kış aylarına girmeden önce mutlaka periyodik bakımlarının yapılması gerektiği önerilmektedir. Aksi takdirde kombi cihazlarınızda hiç beklenmeyen arızalar oluşabilir. Özellikle yerden ısıtmalı olan kombilerde su kaçağı olabilir. Tesisatını bu su kaçağına karşı korumak için mutlaka manometre ile ölçüm yapılması gerekmektedir.

İstanbul Daikin Servisi olarak mamak semtinin tüm mahallelerine ve sokaklarına hizmet götürmekteyiz. Daikin marka kazan sistemleri, kombi ve şofben cihazlarınıza ait her türlü arıza, bakım, onarım montaj ve kurulum gibi tüm işlemlerinizde İstanbul Daikin Servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Daikin marka kombi cihazınızda ses varsa atık gazı tahliye eden fan veya suyu sirküle eden pompa bozulmuş demektir ve bu durumda sizin yapmanız gereken tek şey İstanbul Daikin Servisi ile bağlantı kurarak arızanızı ve konumunuzu bildirmek olacaktır.

İstanbul Daikin Servisi gezici servis araçlarımızda bulunan tüm cihazlar son teknoloji cihazlar olup, sürekli olarak güncellenmektedir. Ayrıca atölyemizde kullanılan tüm elektronik cihazların da düzenli olarak kalibrasyonları yapılmakta ve güncellenmektedir.

Daikin Kombi İçin Anında Hizmet Garantisi, 7/24 Teknik Servis.

0.534.350 0720

İstanbul Daikin Kombi Servisi