Bakırköy Sanica Kombi Servisi

  • 0.534.350 0720

Sanica Kombi Servisi Bakırköy

İstanbul Sanica Servisi olarak özellikle kış aylarına girmeden önce mutlaka periyodik bakımlarının yapılması gerektiği önerilmektedir. Aksi takdirde kombi cihazlarınızda hiç beklenmeyen arızalar oluşabilir. Özellikle yerden ısıtmalı olan kombilerde su kaçağı olabilir. Tesisatını bu su kaçağına karşı korumak için mutlaka manometre ile ölçüm yapılması gerekmektedir.

İstanbul Sanica Servisi olarak mamak semtinin tüm mahallelerine ve sokaklarına hizmet götürmekteyiz. Sanica marka kazan sistemleri, kombi ve şofben cihazlarınıza ait her türlü arıza, bakım, onarım montaj ve kurulum gibi tüm işlemlerinizde İstanbul Sanica Servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sanica marka kombi cihazınızda ses varsa atık gazı tahliye eden fan veya suyu sirküle eden pompa bozulmuş demektir ve bu durumda sizin yapmanız gereken tek şey İstanbul Sanica Servisi ile bağlantı kurarak arızanızı ve konumunuzu bildirmek olacaktır.

İstanbul Sanica Servisi gezici servis araçlarımızda bulunan tüm cihazlar son teknoloji cihazlar olup, sürekli olarak güncellenmektedir. Ayrıca atölyemizde kullanılan tüm elektronik cihazların da düzenli olarak kalibrasyonları yapılmakta ve güncellenmektedir.

Sanica Kombi İçin Anında Hizmet Garantisi, 7/24 Teknik Servis.

0.534.350 0720

İstanbul Sanica Kombi Servisi