Her marka kombiye servis hizmeti verilir.

Kozyatağı LG Klima Servisi

  • 0.312.427 2090

LG Klima Servisi Kozyatağı

İstanbul LG Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine so.  Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. LG  klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle en köklü LG servislerinden birisi olan İstanbul LG Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İstanbul ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle İstanbul'nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

İstanbul LG Klima Servisi olarak biz firma olarak LG marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İstanbul LG  klima servis merkezi olarak, aldığınız LG marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

LG Klima İçin Anında Hizmet Garantisi, 7/24 Teknik Servis.

0.505.777 1632