Acıbadem Regal Klima Servisi

  • 0 534 463 99 40

Regal Klima Servisi Acıbadem

İstanbul Regal Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine so.  Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Regal  klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle en köklü Regal servislerinden birisi olan İstanbul Regal Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İstanbul ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle İstanbul'nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

İstanbul Regal Klima Servisi olarak biz firma olarak Regal marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İstanbul Regal  klima servis merkezi olarak, aldığınız Regal marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

Regal Klima İçin Anında Hizmet Garantisi, 7/24 Teknik Servis.

0 534 463 99 40

İstanbul Regal Klima Servisi